Elektrische vacuümheffer | 400 Volt | 6 zuignappen | Handbediening | Max. afmetingen 1000 x 2000 mm | 150 kg
- Onze chat en klantenservice is 5 dagen per week open!
- Gratis advies van échte hijs- en hefspecialisten
- Je certificaten altijd en overal digitaal beschikbaar
Product informatie
Elektrische vacuümheffer VH-XL150/6H 150 kg voor plaatmateriaal
De VH-XL150/6H is een elektrische vacuümheffer voor het veilig hijsen en verplaatsen van plaatmateriaal tot 150 kg. Deze uitvoering is voorzien van 6 zuignappen van Ø120 mm, werkt op 400V en is handbediend voor directe en gecontroleerde handling.
De vacuümheffer is geschikt voor plaatafmetingen tot 1.000 x 2.000 mm met een minimale dikte van 1,0 mm. Door de verdeling van de zuignappen blijft de last stabiel tijdens het hijsen en positioneren.
Toepassingen
Deze elektrische vacuümheffer is geschikt voor het heffen en verplaatsen van vlakke, vacuümdichte materialen zoals:
- metalen platen
- staal, RVS en aluminium met een glad oppervlak
- glas
- kunststoffen en vergelijkbare materialen
- marmer en graniet (mits vlak en vacuümdicht)
Geschikt voor niet-poreuze materialen met een vlak oppervlak voor een betrouwbare vacuümopname.
Voordelen
- hefvermogen tot 150 kg
- 6 zuignappen voor stabiele lastverdeling
- geschikt voor staal, RVS, aluminium, glas en kunststof
- handbediende bediening voor directe controle
- betrouwbare vacuümopbouw met 400V krachtstroom
- compact en eenvoudig te monteren aan kraan of zwenkkraan
Waarom 400V
Deze uitvoering werkt op 400V krachtstroom. Dit zorgt voor een stabiele en constante vacuümopbouw, ook bij intensief gebruik. 400V is geschikt voor industriële omgevingen waar continu gewerkt wordt en betrouwbaarheid voorop staat.
Minimale plaatdikte uitgelegd
De minimale plaatdikte van 1,0 mm voorkomt doorbuiging van het materiaal. Te dunne platen kunnen vervormen tijdens het hijsen, waardoor het vacuüm kan afnemen en de last instabiel wordt. Met voldoende dikte blijft de plaat vlak en veilig op de zuignappen liggen.
Specificaties
- Type: VH-XL150/6H
- Hefcapaciteit: 150 kg
- Aantal zuignappen: 6
- Diameter zuignappen: Ø120 mm
- Voeding: 400V
- Bediening: handbediend
- Maximale plaatafmeting: 1.000 x 2.000 mm
- Minimale plaatdikte: 1,0 mm
- Geschikt voor: niet-poreuze materialen
Praktisch in gebruik
De VH-XL150/6H is geschikt voor dagelijks gebruik in productie en werkplaatsen. De handbediende bediening geeft directe controle over het hijsproces, terwijl de 400V voeding zorgt voor een constante en betrouwbare werking.
Meer weten of direct aanvragen
Advies nodig over de juiste uitvoering? Neem contact op of vraag direct een offerte aan.
Specificaties
| SKU | 962.VH.XL1.150.6H.1X2 |
|---|---|
| Weight | 80 |
| Materiaal last | Niet poreus |
| Verzendmethode | Lengte transport 2 meter |
| Samengesteld product | Ja |
| Merk | Vacuhandy |
| Lead time | 20 |
About
Meer over Vacuhandy
Vacuhandy levert betrouwbare vacuumheffers voor het veilig en efficiënt tillen van vlakke lasten. Bij Hijsjob vind je elektrische en mechanische Vacuhandy vacuumheffers voor professioneel gebruik in industrie, logistiek en bouw. Veel modellen zijn direct leverbaar. Staat het niet op de website? Neem contact op, we regelen het.