Met trots presenteren we een uitbreiding van ons assortiment, met zowel nieuwe producten als grotere maten van bestaande artikelen. Deze uitbreiding stelt ons in staat om nog beter te voldoen aan de behoeftes met zwaardere hijstoepassingen.
De ketting inkorthaak met oog verbinding. Deze inkorthaak word gebruikt om een hijsketting tijdelijk in te korten. De inkorthaak kun je d.m.v. een verbindingsschalm samen met de hijsketting aan een topschalm bevestigen. Is de hijsketting te lang voor een klus? Geen probleem, met de inkorthaak kun je de hijsketting tijdelijk inkorten tot ieder gewenste lengte. Let erop dat je de juiste inkorthaak voor de juiste hijsketting gebruikt.
Mitari werkt volgens de EKH richtlijnen en de VCA en ISO:9001 veiligheidsnormen. Dit is de hoogste kwaliteitsgarantie voor uw keuringen en hijs- en hefproducten.